Inovacijų lyderis, kuris visuomet vienu žingsniu lenkia konkurentus

Apie Kospel

Kospel gamykla

Kospel yra viena didžiausių Europoje vandens šildytuvų ir elektrinių centrinio šildymo katilų gamintoja. Ji buvo įkurta 1990 metais dabartinio prezidento Krzysztofo Łukasiko, kurie pirmieji pradėjo savo sukonstruotų momentinių vandens šildytuvų montažą. Šiandien įmonės 3 moderniose gamyklose dirba daugiau nei 400 darbuotojų. Jos produktai yra žinomi ne tik daugelyje Europos šalių, bet ir Azijoje bei Afrikoje. Jais naudojasi jau daugiau nei 5,5 milijono vartotojų.

Firma Kospel turi naujausią įrangos parką bei įdiegtas naujausias technologijas. 2006 m. paleido pirmą Lenkijoje pilnai automatizuotą miltelinį rezervuarų emaliavimo cechą. Asortimente pasirodė tūriniai vandens šildytuvai, šilumokaičiai ir karšto vandens rezervuarai.

Firmos Kospel šildytuvai, be naujausios emaliavimo technikos, pirmieji išsiskyrė izoliacijos, pagamintos iš juodos polistirolo putos, panaudojimu. 2010 metų sausyje, norėdami patenkinti vis didesnį susidomėjimą, kuriuo pradėjo mėgautis atnaujinami energijos šaltiniai, buvo atidaryta technologinė linija saulės kolektorių gamybai. Firma Kospel, pirmoji Lenkijoje, siūlo pilną savo gamybos saulės sistemos instaliaciją – tiek kolektorius, tiek ir šildytuvus. 2011 metų pabaigoje pradėti gaminti trifaziai šildytuvai, o tarp jų pirmas Europoje šildytuvas su liečiamu LCD ekranu. 2012 m. pradžioje asortimente atsirado dviejų gaubtų šildytuvai, kuriame šildymo paviršiaus bei darbinio  slėgio padidinimo tikslu, pritaikyta rezervuaro „bangavimo“ technologija.

Kospel yra lenkiško kapitalo įmonė, įdarbinanti lenkų inžinierius ir specialistus. Kospel sėkmingai konkuruoja su žinomais prekės ženklais ir koncernais visame pasaulyje. Jos įspūdinga sėkmė yra įmanoma dėl pozicijos inovacijoms, technologijos vystymui bei kokybei ir aukščiausiam kliento patenkinimo lygiui.

UAB „Prolita“ platina Kospel produkciją Lietuvoje ir kviečia bendradarbiavimui prekybines, statybines ir montavimo įmones, o taip pat individualius santechnikus. Teikiame visus Kospel produktus ir atsargines dalis, konsultuojame ir atliekame techninį tinkamo produkto parinkimą.